| BlackRaven45 a întrebat:

Buna tuturor!

Am o intrebare (mai multe).Am vazut in revista Orange un telefon Alcatel One Touch 918 Hello Kitty. E buna marca? Merita sa il iau?
Aveti si voi? ca as vrea o parere si de la cei care au si de la cei care nu au dar au incercat marca.

Multumesc!

7 răspunsuri:
| Niko_Malish_1996 a răspuns:

Salut, o prietena are Alcatel si e foarte fain! Mie imi place si la prietenele ei la fel, e destul de ok si e tot de ce avea nevoie. Poti sa il iei linistita.

| Own3r a răspuns:

Alcatel e panarama.Nu merita

| BlackRaven45 explică (pentru Niko_Malish_1996):

Alcatel cu Creion?
As vrea sa stiu daca merge tascruimu.

| nycu98 a răspuns:

Nu e asa bun Alcatel daca mai pui ceva mai degraba iti ei un Samsung Galaxy Chat http://www.emag.ro/......EV4KKBBBM/ e foarte rezistent il am de vreun an si a avut mai multe cazaturi dar nu are nimic

| StefaniaM a răspuns:

Mama are fara hello kitty si e foarte misto! Poti citi aici http://m.gsmarena.com/alcatel_ot_918-4659.php

| zuzualina a răspuns:

Are o colegă de ceva timp şi îi merge f bine.

| BlackRaven45 explică:

Cine imi da informati despre el ca de ex:
ce jocuri are, ce memorie, daca are card de memorie, ce dimensiuni are etc.