| LuLu_6993 a întrebat:

Buna tuturor. Am primit mesaj cum ca, Cosmote s-a transformat in Telekom. Imi poate spune si mie cineva daca optiunea care o aveam in reteaua Cosmote mai ramane valabila si la cei de la Telekom sau imi expira cartela si o sa am nevoie de o noua cartela si o noua optiune? Multumesc.^^

3 răspunsuri:
| Mada402 a răspuns:

Nu.Si eu am un telefon pe cosmote.Ei s.au unit pentru ca oricum Romtelecom si Cosmote aveau minute nelimitate in reteaua asta.Si chiar daca se numeste Telekom, fiecare se ocupa de partea lui unii cu telefonie si altii cu Tv.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu s-a transformat, a fost cumparat de Telekom.
Optiunea va ramane valabila atata timp cat o pastreaza si Telekom, o sa fii anuntat daca o anuleaza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ramane valabila. Hehe macar nu si-au schimbat numele in cosmorom (asa era inainte; P )