| madalinrazvan a întrebat:

Buna! Ma poate ajuta cineva cu un sfat? Tocmai ce am terminat o optiune la Telekom acum o saptamana, iar astazi am primit mesaj de la 123 ca optiunea s-a reactivat. Dar eu nu am reincarcat cartela. In mesaj imi mai scrie si faptul ca extraoptiunea se activeaza automat lunar. Am sunat la 1234 pentru informatii si intr-adevar am activa o extraoptiune. Cum este posibil. Va rog, ajutati-ma! Dau funda! Multumesc frumos!

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Este posibil ca, pentru clienti fideli optiunile nefolosite sa se converteasca in asemenea "cadouri", pentru a nu le pierde.
(... desi Telekom Romania nu este vestit cu asemenea binefaceri, gratuitati) happy

| madalinrazvan explică (pentru Bula):

Cred ca daca imi faceau ei binele asta, probabil imi explicau in mesaj ca este un ''cadou''.

| Lioana a răspuns:

Ti-a făcut cineva un cadou.

| madalinrazvan explică (pentru Lioana):

Nu cred. Altfel imi scria in cele doua mesaje pe care le am trimis.