| maria132 a întrebat:

Am si eu o problema si as dori sa ma ajuta-ti cat mai repede. Aseara am primit un telefon nou nout adus din Germania. Nokia Lumia 1320. Si cand am vrut sa ma conectez la Wi-Fi imi scria ca parola nu este corecta, dar de fapt ea era.
Iar azi am fost la un baiat de la un magazin cu telefoane si s-a conectat la routeru de la magazinul ala si a mers. La mine de ce nu merge? Routeru meu merge si pe laptop si pe tableta.dar pe telefon nu..De ce?
p.s:

1 răspuns:
| LaLaura a răspuns:

Buna, da un restart la router, adica scoate-l din priza internetul, da restart la telefon ( inchide-l, scoate bateria). Ai grija sa scrii cirect codul, cu litere mici, mari, sa fie exact. Iar daca tot nu merge, suna la furnizorul de internet.