| TruLove a întrebat:

Am o problema cu routeru wifi. Am incercat sa ma conectez la internet si cand am bagat parola imi spune ca e gresita straight face si pe telefon si pe laptop.

5 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Schimb-o!

| Sarcopt a răspuns:

Probabil ai greşit vreo literă/cifră sau trebuie să scrii cu litere mari

| clickkcilc a răspuns:

Daca ai schimbat-o recent e posibil sa fi atins capslock sau shift sau sa ai un vecin ca al meu si are chef de glume mai mereu.iti sparge parola si o schimba laughing

| Lucitu a răspuns:

Daca stii cum sa configurezi routerul, atunci tine apasat butonul de reset 15-20 secunde si configureaza-l de la inceput, daca nu stii sa faci chestia asta te pot ajuta eu in privat.

| AurelionSol a răspuns:

Salut, vezi ca in PC s-au salvat posibil parola si altele, daca nu, resetează routerul, posibil sa fie cam lunga nu?