| Boy91 a întrebat:

Buna tuturor, am un Samsung note 4, in timpul unei conversati la telefon, daca vreau sa accesez o aplicatie, imi apare mesajul (Telefon s-a oprit). Care este problema?

3 răspunsuri:
| Horologer a răspuns:

Dai clear la cache si data. Daca nu, amintesteti cand au inceput probleme cu "Telefonul s-a oprit" si dezinstaleaza aplicatiile.Se pot bate cap in cap 2 si iti face problema asta.

| Florin_Darastean_1993 a răspuns:

Softul este de vina, este posibil sa fie o eroare, se poate rezolva resoftandul.

| Kerestes_Laurentiu_1985 a răspuns:

Dal de pomana la altul