| Kenzo9436 a întrebat:

As dori o lista cu cele mai scumpe si mai utile aplicatii pentru android repet aplicatii nu jocuri! Cele mai interesant raspuns primeste funda

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Intra in Google play si alege de acolo ce anume te intereseaza.

| Kenzo9436 explică (pentru darrio2007):

Salut.Stiu si eu de google play etc. dar am cerut o lista cu aplicatii cu plata cev agen peste 40 -50 Ron cea mai scumpa aplicatie gasita de mine a fost un antivirus. Deci as dori niste aicatii utile cu banii