| KindKid17 a întrebat:

Buna!
Va rog sa-mi spuneti concret, pasii pentru: cum ma pot deconecta de la contul de Google Play care este in orice telefon si cum sa schimb parola? De pe telefon?
OFER FUNDA ENTRU RASPUNS CONCRET

3 răspunsuri:
| Aretha a răspuns:

Conectat pe Google Play, dai la setari si vezi la securitate, dupa ce ai schimbat parola trebuie sa confirmi.Iti vor trimite un mesaj si/sau va trebui sa apesi pe link.
Ca sa te deconectezi este in dreapta numelui tau o sageata si acolo este "deconecteaza-te"
FUNDA?

| KindKid17 explică (pentru Aretha):

Deci asa schimb parola nu?

| EmanuelEmy7 a răspuns:

Logic, din setari, si pentru parola, din contul de google!