| nevastuica181 a întrebat:

vreau sa achizitionez un galaxy s3 si as vrea sa stiu ce credeti voi in leg cu pretul acestuia in lunile urmatoare, daca va mai scadea sau nu...si daca credeti ca va scadea, cam cu cat apreciati si de ce?

7 răspunsuri:
| snzpaul a răspuns:

Față de S4, are un senzor în minus și mai câteva mici modificări.
Dacă-și scade prețul e și mai bine, oricum am văzut S3 nou cu 7 milioane.

| nevastuica181 explică (pentru snzpaul):

S3 nou 17 mil

| snzpaul a răspuns (pentru nevastuica181):

Am văzut și cu 7, ți-am zis.

| JusticeForCraiova a răspuns:

La eMAG un S3 e 17milioane, eu zic sa astepti puna in august sau septembrie sa iei telefonul o sa mai scada cu 1 milion 2 la el, nu are rost sa te grabesti ca tot acelasi telefon o sa cumperi, nu fuge din magazin,

| davidtm a răspuns (pentru snzpaul):

laughing unde?

| nevastuica181 explică (pentru snzpaul):

Cu 7 nu are cum sa fie frate nici de la bisnitaribig grinfaza e ca nu cont asa mult 100-200, deci cred ca il iau cat de repedehappy

| snzpaul a răspuns (pentru nevastuica181):

Dacă iei de la bișnițari din Spania, plătești 100 de euro telefonul și restul transport.