| mary20001 a întrebat:

vreau sa imi ziceti si mie ce sa aleg din Samsung galaxy 6 edge, iphone 5s sau iphone 6... zicetimi tot pt ce e bun la ce foloseste mai bn tot tot tot....va rog....raspunsuri rapide si multeee
Multesc!

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S6 Edge (128GB) deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

Toate cele bune!

3 răspunsuri:
| Kamnikaze a răspuns:

Eu as alege Samsung galaxy 6 edge pentru ca are un desing extraordinar, camara buna, procesor bun pe 64 de biti, senzor amprenta si senzor pentru puls.Un lucru care imi place mult este efectul cand e pus cu fata in jos(cu ecranu) lumineaza o anumita culoare pe care o alegi tu pentru un anumit contact(de ex. cand te suna fratele lumineaza verde).

| mary20001 explică:

Multumesc pentru ajutor o sa ma gandesc...marsii

bursuc001
| bursuc001 a răspuns (pentru mary20001):

Cu plăcere happy

O zi frumoasă!