| Ceriik a întrebat:

Vreau sa-mi pun pe telefon un nou sistem de operare(jelly bean) dar nu prea stiu cum sa procedez. Pot sa fac chestia asta singura, in timp ce ma uit la un tutorial. Daca e sa ma duc la un servic cam cat ar costa?(am LG optimus l7)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine nu pui... Lg-ul asta are 512 Mb RAM si cu toate aplictiile si cu Jelly Bean va consuma in jur de 400-450 Mb deci nu mai poti sa faci nimic pe telefon... Are o versiune mai mica pentru ca asta o poate suporta.