| mazare025 a întrebat:

Buna vreau sa stiu cum se poate reseta o antena de internet de wi-fi de pe telefon adica am internet de la router-ul de la sacola si am bagat parola gresit si tot timpul cand pornesc wi-fi mi se conectaza automat cu parola gresita si nici nu am internet si nu stiu cum sa fac sa pot sa bag din nou parola modelul de telefon care il am ii Lenovo s860 dar nu cred ca conteaza
Multumesc si daca ma puteti ajuta dau funda

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la setari wi-fi si dai pe reteaua respectiva, apoi dai ignorare sau eliminati, depinde apoi cand vei incerca sa te conectezi vei putea introduce parola happy

| stelist2002 a răspuns:

Mergi la setari wi'fi si dai pe aceea retea.

| anonim66231 a răspuns:

Vezi ca router -ul tau trebuie sa aiba un buton pe spate care scrie "reset", cel putin eu asa am, si mie mi s-a intamplat sa nu mai stiu parola, am apăsat pe butonul ala si cum ar veni il setezi cum ai facut la început, sper ca te-am ajutat.