| andreeaursi a întrebat:

Am o problema destul dee mare zic eu! Mi-am bagat o parola cu model la telefon si am uitata-o(telefonul este cu android).Am bagat de prea multe ori parola gresita si acum imi cere un cont! Dar nu stiu despre ce cont vorbeste! In fine! Ma puteti ajuta si pe mine daca vi s-a intamplat si voua sau daca macar stiti! Multumesc!

4 răspunsuri:
| eucumine010 a răspuns:

Iti cere contul de la google.

| BlackOldSun a răspuns:

E contul google mail! pe care cred sau nu ca intri pe google play sa descarci aplicatii in cazul in care ti-ai facut un cont pe google! daca nu cel mai simplu e un hard reset! se poate gasesti pe net metoda de hard reste pentru modelul tau de telefon difera la fiecare in parte!

| FaraZahar18 a răspuns:

Mergi la reprezentantii cosmote, Orange sau in ce retea esti tu.

| lahme a răspuns:

Daca te referi ca ai uitat caracterul de deblocare... trebuie sa mergi la reprezentantii cosmote, Orange sau in ce retea esti tu. Mie asa mi s-a intamplat si am fost la Vodafone si mi l-a deblocat in 5min.
Cred ca acolo trebuie sa mergi si daca ai alta problema.