| radu32 a întrebat:

Bună ziua! Am abonament la Orange și am un joc de pe Google Play la care vreau să plătesc 50 lei la începutul fiecărei luni cu plata pe factură. Am văzut că limita lunară este de 70 Lei pe lună. Ce nu înțeleg eu sunt următoarele două lucruri : La care lună se face referire la luna obișnuită 1...31 (de exemplu) sau la intervalul dintre două facturi lunare? De exemplu factura plătită acum și până la următoarea factură sau la luna ce începe cu data de 1? Sper că se înțelege ceva. Vă mulțumesc mult și o duminică frumoasă! happy

1 răspuns:
| dullcat a răspuns:

Buna.Cel mai bine e sa intrebi direct la Orange. Poti suna sau merge direct acolo cand ai timp.