| anuska74 a întrebat:

Am achizitionat un telefon Samsung star 3 GT-S5229 si nu am jocuri pe el, e normal sa nu fie instalate? As vrea si eu un site de unde pot sa iau jocuri si sa le pun pe telefon.

5 răspunsuri:
| anuska74 explică:

Telefonul este nou si e prima data cand cumpar un Samsung, pana acum la ce telefoane am avut nu am intampinat problema asta, la aveau in telefon fara sa mai caut eu sa le instalez

Răspuns utilizator avertizat
| LittleMe a răspuns:

Da, e normal. Pentru ca ei iti ofera telefonul curat. Asta depinde de fiecare utilizator de smartphone daca vrea sa-l foloseasca doar ca sa vorbeasca sau sa se joace. Un site destul de bun pentru jocuri Android, a fi www.mobile9.com Il folosesc des si sunt multumit de el. Sper sa fi si tu.

| darrio2007 a răspuns (pentru BigHoss):

Acum este Magazin Play(Google Play).

| darrio2007 a răspuns (pentru BigHoss):

Intra pe Magazin Play(Google Play)din telefon.Gasesti jocuri gratuite si cu plata.Sa ai mb de ajuns.