| Peter28 a întrebat:

Dati-mi un site pentru mobil de unde pot descarca aplicatii si jocuri pentru Samsung Star 3 (GT-S5229). Dau funda.
P.S: Cum pot intra pe Samsung Apps, ca nu gasesc pe telefon. Pe cutie imi spune ca are Samsung Apps, dar nu il gasesc.

3 răspunsuri:
| Soniqu3 a răspuns:

Iti recomand http://www.zedge.net/ un site bun din care poti descarca aplicatii si jocuri pentru Star 3.In legatura cu Samsung Apps nu sunt sigur dar el trebuie sa fie undeva in aplicatiile telefonului.multa bafta

| Matei_Andreea_1992 a răspuns:

Da si eu am Samsung star 3 si tot incerc dar nu gasesc!