| anuska74 a întrebat:

Am achizitionat un telefon Samsung star 3 GT-S5229 si nu am jocuri pe el, e normal sa nu fie instalate? As vrea si eu un site de unde pot sa iau jocuri si sa le pun pe telefon.

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| LittleMe a răspuns:

Da, e normal. Pentru ca ei iti ofera telefonul curat. Asta depinde de fiecare utilizator de smartphone daca vrea sa-l foloseasca doar ca sa vorbeasca sau sa se joace. Un site destul de bun pentru jocuri Android, a fi www.mobile9.com Il folosesc des si sunt multumit de el. Sper sa fi si tu.

| anuska74 explică:

Telefonul este nou si e prima data cand cumpar un Samsung, pana acum la ce telefoane am avut nu am intampinat problema asta, la aveau in telefon fara sa mai caut eu sa le instalez