| YouDoNotNeedToKnowMyName a întrebat:

Am auzit ca pe reteaua Orange, daca ai un anumit cod al unui alt telefon decat al tau si te duci cu codul acela la sediu si cu telefonul si numarul tau si il rogi pe angajat sa faca ceva cu ele (nu stiu sigur cum este procedeul) poti primi pe telefonul tau mesajele pe care le primeste celalalt telefon. Asa ceva este posibil? Daca da, cum? Cat ar putea costa operatiunea? Multumesc.

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Aha, si eu am auzit ca daca te tragi de ea se lungeste. De vreo 20 de ani trag de ea si nu s-a lungit inca. Sa mai incerc, oare?
P.S. Daca s-ar putea face, se cheama acces neautorizat la un sistem informatic/violarea corespondentei si e caz penal. Adica de bulau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu! Daca ti-ar face altcineva asta tie, ai considera ca e bine? Nu ti-ai simti intimitatea violata?