| girl971 a întrebat:

Am o intrebare si sunt foarte stresata! Mi-am luat ieri un telefon Karboonn A 19. Mi-am bagat pe el 5 euro si aveam 50 MB.Eu nu puteam umbla pe internet asa ca am sunat la servicii clienti, urmand sa vad ce se intampla. Apoi mergea internetul.Am Incercat sa descarc Talcking Tom si descarcarea a reusit pana la 79 la suta apoi s-a oprit si mi-a aparut ca nu am net.Am sunat la *123*2# si am vazut ca am 0 MB.De ce? Am uitat sa mentionez ca simul meu e in Roaming.De ce? De fiecare data cand sun imi apare un avertisment cum ca simul meu e in Roaming.Ce sa fac sa nu mai fiu pe Roaming si ce s-a intamplat cu MB? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| ombladon a răspuns:

Te ai uitat cati MB are aplicatia aia? Probabil are in jur de 50, deci este normal sa ramai fara MB...

3 răspunsuri:
| nikname a răspuns:

MB s-au consumat!

| girl971 explică:

Asa de repede? Nu are cum! Nu am stat pe net decat 3 minute PE CEAS! Deci?

| girl971 explică:

Aha...asta nu am luat-o in considerare.Am si uitat! Avea un nr mare de MB.Acum inteleg.Dar cum cum imi scot cartela de pe Roaming...trebuie sa merg la un specialist, nu?