| MattteoAbz1111 a întrebat:

Am o mică problema, am un Samsung note 9 și are displayul defect, așa ca evident vreau sa îl schimb, dar întrebarea mea este cât costa acel display? Am auzit ca e este destul cam scump dar nu stiu cât costa exact, as prefera sa îmi răspundă cineva care a fost in situația asta tot cu un Note 9!

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Gasisem pe un site si zicea ca ar costa 1100 de lei, acum nu o lua de buna.
De ce nu incerci la centre GSM din orasul tau, te duci in 2-3 locuri si vezi acolo ce si cum costa cu schimbare cu manopera cu tot, sa iti puna ceva de calitate. Din cate stiu eu astea Amoled sunt pretentioase si piperate la pret dar odata schimbat numai sunt ca inainte doar daca or fi originale si lipite cum trebuie!?