| MunteanCipri a întrebat:

Salut! Vreau sa Schimb Displayul la un Samsung Note 9 și pe site e prea scump doar ca am găsit un Serviciu GSM cu display cu touchscreen și rama din București cu 650 de lei, oare merita? Unii mi-au zis ca poate fi țeapă. Screti va rog dacă merită să iau de acolo sau dacă a luat cineva!

2 răspunsuri:
| Hyperion7 a răspuns:

Nu merita!
Calitatea sigur va fi îndoielnică și decât să dai 650, nu mai bine mai pui niste bani și îți iei un telefon actual?
Sau daca nu, mai bine dai un ban dar stai in fata, decât să dai bani putini și să regreți

| melimili a răspuns:

Cum "sa iei de acolo"? Si cine ti-l monteaza? Nu e mai bine sa-l duci la un GSM?