| Crăcuţă a întrebat:

Am şi eu o mare problemă am un card microsd de 4Gb am un telefon Nokia 302 şi pe card am parolă iar parola respectivă am uitat-o. Cum pot recupera parola sau scoate parola? Deşi cititorul nu îl recunoaşte pentru că, cadrul este parola! Cum pot rezolva această problemă?

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Mergi la un service GSM. Poate stiu ei ce se poate face.P.S.Parola este facuta sa o tii minte. Daca stii ca nu stai bine cu memoria mai bine nu o mai pui.Nu esti singurul de pe aici care se vaita de asa ceva.