| timidd a întrebat:

Buna ziua am si eu o mica problema dau funda mare pentru raspuns, am un telefon Samsung s3 si i am dat setare din fabrica sa fie ca nou pana atunci mergea la wireless ul meu acum vad ca nu mai se conecteaza la el dar la altele se conecteaza, scrie in curs de autentificare si apoi dezactivat

Răspuns Câştigător
| ywar a răspuns:

Pai e normal sa fie asa. Te duci in setari si dai din nou la id-ul retelei wireless parola corespunzatoare. Practic parola ta a fost stearsa si trebuie reintrodusa. O sa iti mearga.

2 răspunsuri:
| timidd explică (pentru ywar):

Pai unde dau la id ul retelei la telefon

| timidd explică (pentru ywar):

Am facut asa si nu merge imi spune deconectat