| 2102003denidenisa a întrebat:

Am un Huawei p20 lite și când vorbesc la telefon cu o persoana și ma uit YouTube sau stau pe tik tok in același timp acea persoana aude ceea ce aud eu, cum pot rezolva asta? Mulțumesc anticipat

6 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Folosind casti cred.

Răspuns utilizator avertizat
| SoCristian18 a răspuns:

Buna ziua, daca vrei ca cei din convorbire sa nu mai auda, trebuie sa folosesti o pereche de casti.

| 2102003denidenisa explică (pentru SoCristian18):

Am încercat și cu căști și fără căști și tot se aude

| 2102003denidenisa explică (pentru Ineys):

Am încercat și tot se aude

| SoCristian18 a răspuns (pentru 2102003denidenisa):

In mod normal nu ar trebui sa se mai auda, incearca sa cureti mufa unde conectezi casca si fa fie conectata bine, daca si asa se aude, incearca o resetare la setarile din fabrica iar daca problema exista, contacteaza un service autorizat. ( Huawei tel. 0800400896 )