| narcis14 a întrebat:

Am un LG optimus g achizitionat acum 3 zile iar astazi am observat ca are doua punctulete negre pe ecran(mai exact in ecran) exact in mijloc. Punctele se observa doar pe fundalul alb. E ceva grav sau e vreo problema din fabrica?

5 răspunsuri:
| InsertName a răspuns:

Pixel mort?

| narcis14 explică:

InsertName: Deja de 3 zile?

| DenisIonut01 a răspuns:

Este produs nou cu garantie? daca da du-te cu el la ei, poate fi pixel mort dar poate e ceva mizerie cine stie. Daca nu ai garantie poti sa te informezi la un service autorizat Samsung despre problema si daca ai bani sa o si rezolvi.

| narcis14 explică (pentru DenisIonut01):

Am rezolvat, o sa il inlocuiasca cei de la eMAG. Telefonul e Lg ce treaba au cei de la Samsung?

| DenisIonut01 a răspuns (pentru narcis14):

Scuze nu am dormit de la 12 seara si de la atatea intrebari m-am zapacit big grin. Ma bucur ca ai rezolvat problema