| loggertiffman a întrebat:

Am un telefin Samsung Galaxy S4 cu android Lollipop si stiti ca atunci cand ai un apel nepreluat acolo la telefonul verde apare o bulina rosie cu cifre 1 2 3... depinde cate apeluri ai ratat. Ei bine mie de ceva vreme nu-mi apare acea bulina. Stiti ce as putea face sa apara la loc? multumesc

1 răspuns:
| djfloryn02 a răspuns:

Salu am avut si eu aceeasi problema dar cu aplicatia Facebook nu-mi mai aparea bulina cu, cate notificari am e o problema temporara, eu zic sa astepti cateva zile in cel mai rau caz, daca nu-si revine iti sugerez sa-i face o resetare din fabrica! Sper ca te-am ajutat!