| CristiannaMJ a întrebat:

Unde pot gasi Tapete de fundal live, am un telefin android, Samsung galaxy gio, si are doar un tapet de fundal live, stiti de unde pot sa iau?

Răspuns Câştigător
| 7Azaky a răspuns:

Da! Am si eu tot Gio...trebuie sa prinzi de undeva wireless(daca nu ai net pe mobil) si intra pe PLAY STORE(magazin play, fostul android market big grin stii tu!)!
Asa si dai search asa : Walppapers Live si o sa gasesti pe acolo aplicatii care au! Le descarci si iti alegi!
Sper ca ti'am fost de folos!big hug O seara placuta iti doresc!

| CristiannaMJ explică (pentru 7Azaky):

Multumesc mult!:* La fel iti urez si eu :*

| 7Azaky a răspuns (pentru CristiannaMJ):

Nu ai pentru ce :*! Ms de funda! Ti'am trimis si o cerere de prietenie, ca sa pot sa te mai ajut si alta data :*!