| loggertiffman a întrebat:

Am un telefin Samsung Galaxy S4 cu android Lollipop si stiti ca atunci cand ai un apel nepreluat acolo la telefonul verde apare o bulina rosie cu cifre 1 2 3... depinde cate apeluri ai ratat. Ei bine mie de ceva vreme nu-mi apare acea bulina. Stiti ce as putea face sa apara la loc? multumesc

1 răspuns:
| Barta_Valentin_1998 a răspuns:

Din cate stiu eu era o setare, nu mai stiu care era setarea aia, doar cauta pe la setari si vezi ca trebuie sa fie ceva legat de asa ceva. Daca ai cautat si nu ai gasit atunci poate-i o problema cu soft-ul pe care il ai acum, incearca un factory reset.