| Radian_Ionita_1960 a întrebat:

Am un telefon Allview A5 easy,s-a blocat, am dat resetare de la fabrica si nu ma mai pot conecta, imi cere un cont google care a fost sincronizat pe acest dispozitiv.Am bagat contul google si nu mai recunoaste acest cont, imi cere cont de proprietar[?].Cum procedez? Multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| AKH404 a răspuns:

Îți cere contul care a fost băgat înainte să îi dai resetare.
În cazul asta singura șansă să îți folosești telefonul este sa reinstalezi androidul. Scapă de aia garantat.
Te ajut daca vrei.

| Radian_Ionita_1960 explică (pentru AKH404):

Da vreau, multumesc anticipat.

| GoldenBoy17 a răspuns:

Te-aș putea ajuta eu. E o metoda ușoară, aștept un răspuns de la tine dacă încă nu l-ai reparat și te voi ajuta eu.

| Radian_Ionita_1960 explică:

Am rezolvat, multumesc.