| UnOmModest a întrebat:

As vrea sa ma ajutati in legatura cu o problema.
Am un telefon Nokia 113 iar atunci cand trimit un mesaj, mesajul nu se trimite si nu stiu de ce se intampla asta.
Prima daca cand am incercat sa trimit un mesaj imi spunea ca am memoria prea incarcata de videoclipuri si imagini, dupa aceea ma mai sters din ele dar tot nu merge sa trimit, imi da eroare cand il trimit.
Cei care aveti sau stiti despre acest telefon va rog sa ma ajutati.
Trebuie urgent sa trimit un mesaj, de fapt doar astazi mai am timp, asa ca va rog mult sa ma ajutati cat de repede se poate.
Va multumesc mult!

1 răspuns:
| Soka577 a răspuns:

Sincer poate ai o optiune dezactivata de la cartela sau telefon incearca sa iei contacul cu firma de telefonie poate ti-o deblocheaza sau da un reset telefonului tau dar mai intai fa-ti un backup