| delena a întrebat:

Bunahappy

Am si eu o problema cu telefonul meu. E Nokia 5200. Aseara am vrut sa trimit mesaj si nu mai mergea.Am scos cartela, chiar daca stiam ca daca se inchide telefonul, trebuie sa formatez cardul. Insa spre surpinderea mea, cand am deschis telefonul se inchidea iar, chiar si fara card. Eu uitasem ca am o melodie in telefon. Si toate acestea deoarece nu merge sectiunea Redare muzica si nu stiu de ce.sad
Am incercat sa sterg melodia cat mai repede posibil, astfel incat sa nu seinchida telefonul, insa imi spune "Imposibil de sters".
Va rog ajutati-ma![-o< Spuneti-mi ce sa fac. Dau funda:* [Scuzati categoria.Nu stiu daca e potrivita.]

1 răspuns:
| iChocolatte a răspuns:

Du-ti telul la reparat sau roaga un parinte sa te ajute.deasta sunt parintii pe lume![ me rog nu doar de asta big grin]...da cam asta trebuie sa faci mult noroc...big grin