| MihaelG a întrebat:

Salutare din nou! Auziți am și eu o problemă și anume astăzi am descărcat o melodie și am vrut să o trimit de pe un telefon pe altul numai că nu merge pe acel telefon pe cel care încerc să trimit apare eroare expediere mesaj și se anulează automat și mai am un telefon pe acesta pot să trimit melodia dar nu pot să o ascult și nici pe cel de al doilea telefon pe care încerc să trimit acea melodie nu merge din prima la 1 încercare scrie din păcate dispozitivul bluetooth s-a oprit din utilizare da merge din a 2-3 a încercare dar nu pot să o ascult sau să o trimit nici de pe cel pe care o pot primi scrie ceva nu există aplicație să deschidă fișier. Va rog frumos dacă știți cum pot rezolva problema și să pot trimite melodia va rog sa ma ajutați. Telefoanele sunt Zte f320, Vodafone Smart 4 turbo si Vodafone Smart 2

Răspuns Câştigător
| veraa1234 a răspuns:

Pe telefonul pe care vrei melodia intra pe site-ul ala de care ti-am zis cauta numele melodiei dai download pe ala albastru si iti mai apar odata dar pe negru. Apasa si pe ala. Vezi ca te redirectioneaza catre site cu virusi asa ca da-i back repede. steapata sa ti se descarce melodia repede si apasa in Bara de sus a telefonului pe ea si asta e ti-a deschis-o

6 răspunsuri:
| veraa1234 a răspuns:

Trimitele prin Bluetooth. Daca nu merge inra pe telefonul pe care vrei melodia pe net pe www.mp3juices.c si descaraca melodia de acolo. Sper ca te-am ajutat. Bafta

| MihaelG explică (pentru veraa1234):

Problema este că nu o mai găsesc. Nu mai știu cum am cautat-o adică scriu exact cum scrie numele melodiei pe mp3 juice și nu o găsește că am încercat până să îmi spui tu dar nu o găsesc găsește alte melodii.dar oricum mulțumesc pentru sfat.

| veraa1234 a răspuns (pentru MihaelG):

Ce melodie?
Cauta in : " Albume" la " Adaugate recent"

| MihaelG explică (pentru veraa1234):

Și unde găsesc astea? Melodia este o instrumentală de 7 minute. Instrumentală românească 2017 manele noi super hit acordeon, fluier si clarinet așa se numește.si spune-mi te rog cum găsesc astea. Mulțumesc

| MihaelG explică (pentru veraa1234):

Ok! Am să încerc și asta. Mulțumesc mult pentru ajutor si sper că poate mă vei mai putea ajuta și în viitor și cu alte probleme. Încă o dată mulțumesc

| veraa1234 a răspuns (pentru MihaelG):

Desigur. Cu mare placere. Si eu sper sa te mai pot ajuta pe viitor. :*

| veraa1234 a răspuns (pentru MihaelG):

Pe telefonul pe care vrei melodia intra pe site-ul ala de care ti-am zis cauta numele melodiei dai download pe ala albastru si iti mai apar odata dar pe negru. Apasa si pe ala. Vezi ca te redirectioneaza catre site cu virusi asa ca da-i back repede. steapata sa ti se descarce melodia repede si apasa in Bara de sus a telefonului pe ea si asta e ti-a deschis-o