| lola9 a întrebat:

Buna ziua de curand mi am luat un SAMSUNG STAR 3 si nu stiu cum sa mi schimb numele la bluetooth cand cineva vrea sa mi trimita o poza prin bluetooth imi apare niste numere cum fac sa le schimb in numele meu. Funda la cel mai bun raspuns!

3 răspunsuri:
| blackworld a răspuns:

Pai intri la setari ->coectivitate->setari bluetooth ->schimba numele device-ului
funda?

| lola9 explică (pentru blackworld):

Nu mi apare setari bluetooth

| lola9 explică (pentru blackworld):

Imi apare la conectivitate doar:Smsung kies Stocarein masa si Intreaba la conectare sti ce pot face?