| Masculin98 a întrebat:

Sall TPU
am de curand un Samsung galaxy gio si nu prea stiu sa il folosesc.
am cateva intrebari:
1. Unde gasesc campul partajare la muzica pentru a-i trimite unui prieten o melodie
2. Cum pot primi o melodie pentru ca de fiecare data cand un prieten vrea sa imi trimita o melodie telefonul lui nu ma gaseste.
3. cum imi pot schimba numele la Bluetooth pentru ca nu il gasesc in meniu.

multumesc mult promit funda.

Răspuns Câştigător
| unknownn a răspuns:

1.Nu gasesti la muzica asta, intri pe card si gasesti acolo melodia.
2.Trebuie sa te pui pe vizibil din setari, pentru ca asa e setat bluetooth-ul la Samsung-uri.
3.Il gasesti in setari, cauta mai bine.