| anonim_4396 a întrebat:

Salut si Sarbatori Fericite tuturor!happy
De curand mi-am luat un telefon Samsung Star II S5260 si am bluetooth pentru PC dar nu stiu ce program imi trebuie ca sa detecteze telefonul.Cine ma poate ajuta, REPLYhappy!

>>Multumesc!

4 răspunsuri:
| soul2soull a răspuns:

Dai cautare de pe telefon cand zice de cod baga 0000

| SuperGirl122222222222 a răspuns:

Foloseste programul Bluetooth Radar.cauta-l pe google. sper sa te ajute.

| winston a răspuns:

Prima data verifici sa fie activat bluetooth-ul de la telefon si bluetooth-ul de la PC, apoi dai cautare pe unul dintre ele, dupa ce-l gaseste si cere codul bagi 0000 si la telefon si la PC. Bafta!

| RE4L a răspuns:

Eu v-am intrebat cu ce program ar merge si voi imi spuneti sa bag cod 0000straight face