| Gogoasa24 a întrebat:

in curand mi se va termina abonamentul la Orange si vreau sa il prelungesc pentru a lua telefon cu android. imi puteti lasa link de la un telefon de la Orange la care sa aiba ecran cat de cat mare sa aiba camera pe fata/spate si 8gb intern cu android bun si nou?

Sa nu fie un telefon scump gen s5 iphone etc. unul cu ecranul mare

2 răspunsuri:
| Zaygon a răspuns:

Depinde ce abonament ai. Ca la un abonament de 4-5€ pe luna nu o sa gasesti un telefon prea mare. Iar 8GB memorie interna e putin. Eu personal recomand la liber. Cand cumperi de la furnizorii de telefonie mobila ajungi sa platesti telefonul de cel putin 2 ori si cand iei iti prezinta pretul la liber, ti-l prezinta cu 300-400 lei mai mult decat in alt magazin.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi telefoanele disponibile şi preţul ( în funcţie de valoarea abonamentului ) la linkul oficial :
https://www.orange.ro/magazin-online/telefoane?filter=101#m=1-3-2

Toate cele bune.