| Claudiu_XDjx_1998 a întrebat:

In luna Aprilie urmeaza sa imi iau un telefon la prelungire de abonament si am de ales intre Nokia lumia 520 si SOny xperia M - Pe care sa il aleg?, vreau argumente pro si contra de ce unu e mai bun ca altul!

Răspuns Câştigător
| Mihai_Myshu_1994 a răspuns:

Samsung mami bune ca ambele laughing uitate dupa un telefon Samsung din seria Galaxy. Telefoanele din seria galaxy merg foarte bine plus ca foloseste android iar cei de la Nokia cu seria lumia folosesc Windows Phone care este cu mult sub android. Iar la Sony singurul telefon care mi se pare mai special este Sony Xperia Z1 in rest nimic de speriat. Eu unu recomand Samsung pentru ca stiu cum functioneaza si cat de rezistente sunt. De exemplu iti poti lua Samsung Galaxsy S2 Plus un telefon foarte bun in raport pret=calitate.