| DyyNo a întrebat:

Ce telefon sa aleg intre Nokia Lumia 520 sau Sony Xperia E1? Care e mai bun pentru jocuri?

Răspuns Câştigător
| Celcareajuta a răspuns:

SONY! androidul e mai vast in aplicatii fata de windows. Modelele Lumia au probleme de constructie/soft(personal am renuntat la 520, dar stiu mai multi cu probleme chiar si cu 1020) Nokia nu mai e ce a fost odata. La Sony singurul dezavantaj este ca o sa tina bateria mai putin (android vs windows) nu stiu cat, dar sigur mai putin. (la lumia 520 mi-a tinut si 2 zile)

5 răspunsuri:
| Mira1234567 a răspuns:

Niciunul nu e bun pentru jocuri

| darkmycs1 a răspuns:

Dintre astea 2 e Nokia dar in general nu sunt telefoane pentru jocuri.

| DyyNo explică (pentru darkmycs1):

Dar spune-mi unul care ar fi pentru jocuri?

| darkmycs1 a răspuns:

Eu am Vodafone 875 merge orice joc de android! si nu merge greu+ ca e ieftin rau