| ciprian9224 a întrebat:

Bună ziua. Numele meu este Ciprian-Claudiu, am 20 de ani și aș avea nevoie de un sfat, o părere de la voi.
Aș dori să-mi achiziționez un telefon dual sim ACTIV (adică dacă sunt într-o convorbire pe sim1 și primesc un apel pe sim2, să pot vedea cine mă sună pe sim2 ori invers...nu să dea ocupat, ori cumva, ca și cum ar fi închis telefonul). M-ar interesa de la cel mai ieftin telefon... până la cel mai scump, în special NOKIA, dar nu numai! Dacă ar mai avea și funcții pentru internet, ar fi minunat!
Mă puteți ajuta?
Mulțumesc!
P.S. Nu prea mă atrag touch-screenurile!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| MihaiEdy1993 a răspuns:

Gasesti la Germanos Huawei G6600 Dualsim si te costa cam 300 RON.