| Danyelytha a întrebat:

Buna am telefon huawei g6600d dual sim cand vorbesc pe sim 1 daca suna cineva pe sim 2 este inchis sau ocupat ( sau invers sim) cum sa fac sa imi apara daca vb la tel alte apeluri cand suna ca am dat apel in asteptare dar degeaba

Răspuns Câştigător
| biancutza99 a răspuns:

Pei asa e telefonul si nu ai ce sa ii faci pentru ca asa e si al meu si am incercat in toate felurile dar pentru a fi sigur ar trebui sa vb cu u operator, poate nu te-am ajutat asa mult dar sper ca vei reusi sa faci ceva