| DenisBruh a întrebat:

Stie cineva cum pot anula o comanda de pe brandgsm? Nu gasesc o optiune pentru anulare comanda.

Răspuns Câştigător
| ArmyCaptain28 a răspuns:

Daca nu gasesti o optiune de anulare a comenzii, ii poti contacta pe detinatorii site-ului si le poti specifica ca vrei sa-ti anulezi comanda pe care ai trimis-o. Gasesti cu siguranta un loc cu metodele de contact ale detinatorilor.

2 răspunsuri:
| cfrtobias a răspuns:

Aici nu ai https://brandgsm.ro/sales/order/history/? am facut cu Facebook de curios

| Andreeush a răspuns:

Nu ai un număr de telefon la care să suni?