| M1h0i a întrebat:

Salut, am vrut sa comand niște cărți după site-ul bookzone.ro și să le plătesc cu cardul dar am crezut că nu a mers. Am primit pe gmail ca comanda a fost confirmata, iar pe site-ul lor nu scrie nicăieri anulare comanda. Știe cineva cum o pot anula?

Răspuns Câştigător
| Uka925 a răspuns:

Uita-te in mail-ul de la ei, si raspunde-le la acel mail cu dorința pe care o ai. Ei or sa vada in scurt timp si or sa o anuleze, iar banii ti-i vor vira inapoi in cont.