| Ionuţ_Adrian_2000 a întrebat:

Am dat comanda la niste lucruri dupa eMag, dar m-am razgandit in privinta lor, am anulat comanda si spune ca " Am trimis cererea de anulare catre Flanco. Statusul comenzii va fi actualizat dupa ce acesta o ia la cunostinta."
Se va anula cu siguranta?

Răspuns Câştigător
| Delocimportant a răspuns:

Sigur ca se va anula. Doar nu sunt prosti sa iti trimita produsul, cand tu ai anulat comanda, in semn ca nu mai doresti acel produs. La cat timp ai anulat comanda, dupa ce ai facut-o?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cum ai dat comanda DUPA eMAG?
te ai dus cu telefonul si ai stat DUPA magazin si ai facut comanda acolo?

In alta ordine de idei probabil va fi anulata cand va ajunge cererea la cei de la flanco. Daca vrei sa fii mai sigur suna i

| Ionuţ_Adrian_2000 explică (pentru suntserios):

Da, exact asa am facut, nu credeam ca cineva se va prinde -_-

Răspuns utilizator avertizat
| Deliiiia a răspuns:

Cel mai probabil e anulata, daca nu refuzi coletul, e dreptul tau.