| MihaiBum a întrebat:

stie cineva daca se poate selecta pe telefonul A 30 sa se instaleze direct pe cartele jocurile/aplicatiile?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Jocurile nu pot fi instalate pe cartelă, dacă te referi ca atunci când muți cartela într-un alt telefon să se mute și jocurile/aplicațiile.
Dacă îți dorești să nu pierzi datele acumulate pe parcurs în joc/aplicație, poti instala pe noul telefon aplicația respectivă si să te deconectezi la propriul cont

3 răspunsuri:
| sunt0anonima a răspuns (pentru anonim_4396):

Să te REconectezi*

| SilviaDulcik a răspuns:

Bună!
Nu este recomandat să faci așa ceva.
SD cardul este mult prea lent.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate pe un card, Dar nu iti recomand.
Pe cartela nu se pot instala jocurile!