| crzmax72 a întrebat:

Buna ziua TPU!
Am cumparat astazi un Samsung Galaxy A10 si tot primesc de la 333 mesajul "Ne pare rau dar nu ai suficient credit pentru a trimite SMS catre acest numar. Te rugam sa-ti reincarci contul." de mai multe ori si nu stiu de ce. In celalalt telefon nu am avut aceasta problema.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca ai incercat sa trimiti un mesaj si nu s-a trimis mesajul sterge mesajul respectiv si nu iti va mai veni

| crzmax72 explică (pentru anonim_4396):

Nu am nici un mesaj, si tot primesc de la 333 in continuare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru crzmax72):

Atunci nu stiu ce ar putea sa fie, dar ii dai tu de cap pana la urma