| iuliusnedelcu a întrebat:

Buna ziua TPU!

Am un telefon Samsung Galaxy Ace GT-5830 si as vrea sa-i actualizez software-ul. Va merge aceasta operatiune sau ar fi mai bine sa nu incerc?

Dau funda mare!

Răspuns Câştigător
| Tudor_Daniel_1993 a răspuns:

Actualizare inseamna o versiune OS mai dezvoltata fata de cea veche, in concluzie o sa modifice putin raportul din Hardware si Software! pe scurt OS-ul o sa fie mai 'greu' decat cel precedent, scad performantele telefonului

3 răspunsuri:
| Dronca_Emina_1998 a răspuns:

Merge! Fi linistit/a!

| CreștinOrtodox a răspuns:

Zic să nu încerci, eu am încercat și acum,, fostul" telefon nu m-ai merge deloc bine! Merge groaznic!

| RaduTN a răspuns:

Dacă producatorul ți-a recomandat să faci update, fă-i. Dacă nu, nu te băga unde nu-ți fierbe oala.