| J0keR1797 a întrebat:

Am si eu un telefon Samsung galaxy pocket si as vrea sa stiu ce avantaje are daca actualizez software (android) si ce dezavantaje daca are iar daca actualizez software imi vor merge mai multe jocuri gen temple run? FUNDA la cel mai rapid raspuns bun

2 răspunsuri:
| J0keR1797 explică:

Cum pun alta versiune de android? da-mi te rog id tau de mess si ma lamuresti... si iti dau fundahappy te rog eu

| catalint24 a răspuns:

Nu iti face doar actualizari, pta-ti merge temple run si din astea mai tari trebuie sa-ti pui alta versiune de android pe telefon