| TheHeineken a întrebat:

am un Samsung galaxy s4 cu android 4.4.2 si la notificari mi-a aparut "actualizare software",daca il actualizez,pierd melodii, poze si toate cele din telefon sau?!

8 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Dada, se pierde tot, se trimit datele la nasa si explodeaza telefonul...
ps: nu, nu pateste nimic.

| DeyCj a răspuns:

... sau nu.Actualizarea softului telefonului nu cauzează pierderi de date, deci se poate face în siguranță. Succes

| LTAA a răspuns:

Daca faci back-up, sigur nu.

| Ciumica a răspuns:

Nu, este ca si cum ai descarca o aplicatie.

| ShoboM a răspuns:

Nu pierzi absolut nimic, nici macar un mesaj nu ti se va pierde, poti sa il updatezi linistit.

| TheHeineken explică:

Va multumesc pentru raspunsuri!

| Rosca_Radu_2000 a răspuns:

Nu. Il poti updata sigur. Eu am Samsung tab2 si i-am facut update fara probleme. Pierzi doar chestiile de pe ecranul de start (home screen) in cel mai probabil caz.

| kLowNii a răspuns:

Nu. Nimic nu se sterge iar in schimb telefonul va merge mai rapid. big grin