| eomma a întrebat:

Buna ziua
Vreau sa comand telefonul OnePlus 3T de pe site-ul oficial, dar nu stiu daca sunt de "incredere", am o teama de a plati cu cardul si stau cu gandul ca exita posibilitatea sa nu primesc telefonul dupa ce l-am platit.
A comandat cineva pana acum de la ei?

1 răspuns:
| Fllu a răspuns:

Buna, eu îți recomand să îl iei de aici: https://goo.gl/a9MlKK

Il poti plati cand vine curierul sa ti-l aduca, chiar dupa ce desfaci pachetul, sa vezi telefonul. Sau, daca preferi cu cardul, exista și opțiunea asta, sunt de încredere.

Eu cumpar de la ei des, sunt foarte de treaba, ti-i recomand cu caldura