| EdwardEddy a întrebat:

Vreau sa imi comand Impact whey protein de pe omerco-supliments. Intrebarea mea este daca a mai comandat cineva de pe acest site si daca e de incredere? Mi-e teama sa nu fie fake-ur

6 răspunsuri:
| LaurNebunu a răspuns:

laughingai auzit de angel fitness? el zicea ceva de impact whey si are un site nationfitness e cel mai de incredere cauta pe youtube angel fitness sa vezi

| CeVorbestiMa a răspuns (pentru LaurNebunu):

Lui ii este frica sa nu fie prostii....alea originale sunt bune, dar el intreaba de site, daca este de incredere.

| LaurNebunu a răspuns:

Proteinele in sine sunt prostii scumpe ori iei steroizi ori mananci sanatos

| LaurNebunu a răspuns:

De ce sa riste? Mai bine de unde am zis eu daca nu mai poate

| LaurNebunu a răspuns:

Pai e de incredere sunt tot de care vrei tu

| EdwardEddy explică:

Am auzit de el si de site-ul lui si am citit si am remarcat ca nu are incredere in asfel de site-uri. Da e un singur om si o singura parere. De unde e sigur daca nu a comandat niciodata de la ei?